O nas

Jesteśmy firmą która wykonuje meble na wymiar do całego domu, jak również szafy na wymiar oraz meble kuchenne. Pracujemy w okolicach miasta Warszawa, ale również podejmujemy się projektów realizowanych w innych częściach kraju jak i za granicą. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio, już wcześniej wykonanych projektów gdzie znajdą Państwo między innymi: meble na wymiar, meble kuchenne, meble łazienkowe, szafki, szafy na wymiar, garderoby.

Profes mebel to rodzinna firma z tradycjami, której początki funkcjonowania sięgają 1994 roku. Od tamtego momentu zadowoliliśmy już tysiące klientów. Aktualnie jesteśmy liderem w produkcji i montażu mebli każdego rodzaju dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Nasze kwalifikacje to certyfikaty autoryzowanych wykonawców od producentów wszystkich znaczących na naszym rynku producentów okuć do mebli oraz wszystkich potrzebnych pół produktów. Nasza wiedza to przebyte liczne szkolenia oraz doświadczenie zdobyte na budowach. Udokumentowaniem powyższego jest fakt, że w naszych szeregach posiadamy ludzi, którzy byli szkoleni w kierunku meblarskim

Szczególną uwagę przykładamy do oceny budowy zanim rozpoczniemy montaż każdego rodzaju mebli. W tej dziedzinie jesteśmy ekspertami.

Na rynku wyróżniamy się wyjątkowo szeroką ofertą, w skład której wchodzą nie tylko meble kuchenne ,szafy, drzwi schody podłogi garderoby szafy pod zabudowę  i wiele wiele innych rzeczy które znajdziecie u nas w ofercie.

Nasza firma posiada profesjonalne ekipy monterskie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo i pomóc naszym Klientom również na inwestycjach gdzie występują problemy.

Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania, służąc fachową wiedzą. A wszystko to dla Państwa i mojej własnej satysfakcji oraz bezpieczeństwa. Za jakość odpowiadamy własnym nazwiskiem.

Zapraszamy Państwa do kontaktu.